Милуоки Бъкс постигна трета победа в турнира на НБА - In-Season, резултатите от който се числят и към актива на франчайза в Националната баскетболна асоциация. Този път отборът победи Вашингтон Уизардс със 131:128 точки.

Страхотен мач за победителите изиграха двете им звезди – Янис Антетокумбо и Деймиън Лилард. Гръцката звезда вкара 31 точки, към които добави 9 борби и 3 асистенции за 37 минути на паркета. Лилард пък направи дабъл-дабъл – 31 точки, 7  борби и 10 асистенции. Най-резултатен обаче бе Брок Лопес, който вкара 39 точки и добави 5 борби и 1 асистенция за 32 минути в игра.

За Вашингтон Джордан Пул завърши срещата с 26 точки, 5 борби и 7 асистенции за 34 минути на паркета, но това не бе достатъчно за столичани да стигнат до успеха.

По този начин Милуоки вече е с баланс 3:0 победи в In-Season Tournament, докато Вашингтон има 4 загуби и нито един успех, което го оставя на дъното в Група B на Източната конференция.