Първото полувреме не играхме така както искахме.....за второто да бе и Кръстаич няма коментар:):):)
Не е лесно да си домакин на колежа - проклятието да не отбелязваш гол ни дебне( изключва продадения мач от Славия)
Евала на Иранците в приятелски мач правят такава и преса и тичане второто полувреме.
Леле, трагични в средата...няма никой
Чисто нов стадион с недостатъчно добро осветление.Напрсво ми е тъжно
Нормален мач , закономерна победа на Айнтрахт, важното е, че не ни отнесоха два пъти с по 3:0!!!
Значи сме продали мача в Четвъртък....:):):)
@31_Champions да, ще паднем може и с 4:0, но имаме отбор за разлика от Вас и никой няма да го е яд, че са ни отнесли с толкова
@31_Champions играли не играли мача е 1:1 и ги изтървахме , а ти търкай клавиатурата под чуждите статии поне още година.Хайде със здраве!
@popi6868 добре, че се отървахме от Сундберг........
@31_Champions съжалявам те човече......
Така и никъде не прочетох колко билета са отпечатани и продадени на феновете на Левски
@djdo е може пък да стане като с Киево или Олимпик Марсилия.....
Браво, много добър мач на Левски през цялото време.Наблюдава се голямо израстване при Костов - играят еднакво добре и двете полувремена.При Мъри силно им беше само първото и след това отпадаха физически.
За съжаление са слабички този сезон.На запад играят - не става, на Изток играят - не става.Играят със средноевропейски отбори и веднага лъсва голата истина, жалко че няма да имаме поне 1 отбор да играе в групи на турнир.
Дай боже всеки му такава загуба, поне се опитват да играят.Това, че Галчев е като в небрано лозе е друг въпрос.Дарлан с нищо него виждам.....
Има време до края на сезона да припознаят числото и без това са по- добри в момента :)
Може би им трябва аклиматизация на новия стадион
Връщайте ги в кв.Коматево, че в града нещо не се получава ( играят все едно са гости) :):):)
Те до Скопие не пътуваха, та камо ли до София ......
@chemg3ev2 , гледам видеото и виждам как левият му бек отваря съвсем спокойно и може да получи топката ( най- вероятно за да я изрита, защото Марин Петков щеше да го притисне).
Нямам нищо против новаците в "Елита", но някой да обясни странното явление - изцяло сменен титулярен състав с играчи от изпаднали предишния сезон отбори.Ами те ако ако са били много добри нямаше да изпаднат.Поздравявам Крумовград за победата, но го виждам след 3-4 мача да изтърват парата......и хайде надолу
Празника ще бъде в Бистрица за съжаление......
"направи име с екипа на Литекс"......
34 годишен нападател в момента...
леле мале
И още куп да имат, пак ще ни бият
Може, може, но няма да ти стигнат годинките да го видиш това нещо.
Елинееее, след тази пародия в Разград с юношите, ще загубиш мача с ЦСКА-София, а пък от много сметки ще бъдеш наказан и със загуба от Арда на баража.Лошото е, че не взимаш ти решенията за състава.Ще си остане Насо само с парите от Разград, ако ги има.......