• Смяна в Дания. Систо излиза, Фишер влиза

60'
  • Удар на Кристиан Ериксен в аут

59'
  • Пряк свободен удар за Дания. Далечен удар на Ериксен разколеба Манданда, но вратарят все пак улови кълбото.

55'
  • Смяна във Франция. Ернандес излиза, влиза Меди

50'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Жълт картон за Матиас Йоргенсен, който фаулира Гризман

45+3'
  • Корнер за Дания. Ериксен отново центрира, но отбраната на Франция се справи

45+3'
  • Добавеното време на първата част е две минути

45+2'
  • Безопасен удар на Дембеле, прати топката в аут

45+1'
  • Гризман получи отличен пас от дълбочина, но беше в положение на засада

45'
  • Удар на Гризман, топката попадна в ръцете на Шмайхел

40'
  • Дембеле отправи опасен далечен удар, но топката мина на сантиметри от страничната греда на Шмайхел.

34'
  • Ериксен беше блокиран от Манданда в наказателното поле на Франция, поиска дузпа, но отново съдията Ричи остави играта да продължи.

30'
  • Пряк свободен удар за Франция. Лемар центрира в наказателното поле, но бранител на Дания изчисти кълбото в корнер

27'
  • Претенции за дузпа в полза на Франция. След центриране от Сидибе, Йоренсен игра с ръка в наказателното поле, но съдията остави играта да продължи.