• Край на мача! Перу победи Австралия с 2:0.

• Четири минути продължение на мача.

90'
  • Пореден жълт картон в мача. Той е за Марк Милиган за груб фаул.

87'
  • Добра възможност за Австралия от пряк свободен удар, но изпълнението на Миле Йединак беше под всякаква критика.

83'
  • Прекрасна контраатака на Перу, при която Едисон Флорес стреляв  гредата след пас на Паоло Гереро. Впоследствие реферите вдигнаха и засада.

81'
  • Жълт картон за Паоло Уртадо за груб фаул срещу Азиз Бехич.

79'
  • Последна смяна в мача. Излиза авторът на първия гол Андре Карийо, влиза Уилдер Картахена.

78'
  • Последна смяна за Австралия. Напуска Том Рогич, влиза Джаксън Ървайн.

72'
  • Опасно центриране към Азиз Бехич отстрани на наказателното поле, но пасът му към Тим Кейхил беше под всякаква критика.  71'
  • Жълт картон и за Том Рогич за тактически фаул в центъра.

66'
  • Втора смяна за Перу. Излиза Ренато Тапиа, влиза Паоло Уртадо.

63'
  • Жълт картон и за Даниел Арзани за задържане на противник.

60'
  • Невероятен пропуск на Австралия. При един корнер Тим Кейхил отклони топката за Азиз Бехич на далечната греда, но ударът му мина на 5-6 сантиметра встрани от вратата.

60'
  • Втора смяна за Австралия. Влиза Даниел Арзани, излиза Роби Крузе.

58'
  • Първа смяна за Австралия. Влиза легендата Тим Кейхил, който ще играе на четвърто Световно, излиза неубедителният Томи Юрич.

53'
  • Удар с глава на Миле Йединак, но твърде слаб и вратарят лови.

52'
  • Паоло Гереро прави 2:0 и май всичко свърши за Австралия. Ренато Тапиа в тази ситуация искаше да центрира, но топката рикошира в крака на австралиец и стигна до Гереро, който с елегантен удар в далечния ъгъл на вратаря вкара втория гол за тима си.

50'
  • Първа смяна в мача и тя е за Перу. Излиза Йошимар Йотун, който е единственият с жълт картон от състава, влиза Педро Акино.

46'
  • Начало на втората част на мача в Сочи.

46'
  • Край на първото полувреме. Перу води с 1:0, а Австралия е на прага на отпадането.

45'
  • Минутка продължение на първата част на мача.

44'
  • Жълт картон и за Йошимар Йотун от състава на Перу за фаул в центъра срещу Матю Леки.

44'
  • Опасно центриране на Аарън Моой от пряк свободен удар, но ударът на Трент Сейнсбъри мина на сантиметри от гредата.

39'
  • Невероятен пропуск на Австралия! Том Рогич намери Роби Крузе на фланга и той нахлу в наказателното поле, където подаде на празна врата за Матю Леки, но защитник на Перу изби в последния момент в корнер.

34'
  • Невероятен пропуск на Австралия. Том Рогич проби опасно и сервира топката на Роби Крузе, който обаче се засуети на чистата позиция, тръгна да лъже и ударът му беше избит.

31'
  • Първа истинска възможност за Австралия! Том Рогич направи пробив, преодоля трима играчи и чак четвъртият го затрудни с шпагата си. Това направи удара му към Педро Гайесе слаб и вратарят отрази.

27'
  • Нова страшна възможност за Перу! След центриране от корнер Паоло Гереро игра с главас гръб към вратата, но топката се озова в ръцете на Матю Райън. Перуанецът беше оставен сам да стреля, макар и от трудна позиция.

24'
  • Удар с глава на Матю Леки, но топката минава над вратата.

20'
  • Страшен гол за Перу! Паоло Гереро измъкна една топка след нелепа намеса на Трент Сейнсбъри, залъга го и с перфектно центриране намери отдясно на наказателното поле Андре Карийо, който от воле щеше да скъса мрежата - 1:0.

18'
  • Битка в центъра в първия четвърт час с малко превъзходство на Австралия. Стопроцентови положения обаче още няма, а тази развръзка не облагодетелства "кенгурата".

15'
  • Първи жълт картон в мача и той е за Миле Йединак. Капитанът на Австралия фаулира Пауло Гереро в центъра на терена.

9'
  • Още една хубава атака на Австралия. Томи Юрич стигна до аутлинията и свърна около вратарското поле, но нямаше кой да засече в мрежата на Перу.

6'
  • Първи удар в мача! Той е в полза на австралийците, но Миле Йединак праща топката високо над вратата.

4'
  • Първата атака в мача е за Австралия, но тя се губи в сигурната защита на Перу.