• Смяна в Швейцария. Видмер излиза, влиза Шер

101'
  • Жерар Морено игра с глава след центриране от корнер, топката не намери целта

100'
  • Пряк свободен удар за Испания. Последва заучена комбинация, но в крайна сметка Зомер улови кълбото в ръцете си.

99'
  • Шут на Алба, Зомер се справи и изчисти в корнер

95'
  • Невероятен пропуск на Жерар Морено, който от вяколко метра не успя да вкара топката в мрежата след пас на Педри

92'
  • Край на второто полувреме

90+4'
  • Жълт картон за Лапорт

90+3'
  • Смяна в Швейцария. Влиза Фаснахт, излиза Цубер

90+2'
  • Смяна в Испания. Маркос Йоренте влиза, излиза Коке

90+1'
  • Смяна в Испания. Излиза Феран Торес, влиза Оярсабал

90'
  • Старт на първото продължение

90'
  • Добавеното време е 4 минути

90'
  • Удар на Жерар Морено, топката е в ръцете на Зомер

84'
  • Смяна в Швейцария. Влиза Гавранович, излиза Сеферович

81'
  • Смяна в Швейцария. Излиза Шакири, влиза Соу

81'
  • Фройлер получи директен червен картон, след като влезе остро в краката на Жерар Морено

77'
  • Корнер за Испания. Торес се оказа на голова позиция, но Зомер улови кълбото

76'
  • ГОЛ за Швейцария. След грешка в отбраната на испанците, Шакири съумя да промуши топката в мрежата на Симон и да изравни резултата

68'
  • Жълт картон за Видмер

67'
  • Невероятен пропуск на Швейцария. Цубер се оказа на няколко метра от вратата на Симон, стреля добре, но испанският вратар спаси и отклони кълбото в корнер

64'
  • Корнер за Испания. Центриране на Олмо, Аканджи се справи със ситуацията

63'
  • След изпълнението на корнера, не се стигна до опасност пред вратата на Зомер

60'
  • Феран получи топката след изпълнение на пряк свободен удар, стреля добре, но Сеферович застана на пътя на топката и тя излезе в корнер

59'
  • Удар на Закария, топката мина малко встрани от вратата

56'
  • Смяна в Испания, влиза Морено, излиза Мората

54'
  • Корнер за Швейцария, нескопосано изпълнение на Шакири прати директно топката в аут

52'
  • Страхотна атака за Испания! Олмо центрира добре в наказателното поле, след като получи отличен пас от Лапорт, но ударът с глава на Коке не намери целта

51'
  • Корнер за Швейцария, нищо опасно за вратата на Симон

48'
  • Смяна в състава на Испания. Влиза Олмо, излиза Сарабия

46'
  • Шакири опита да намери Аканджи, но не се получи нищо интересно

46'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Цубер падна в наказателното поле на Испания, търсейки дузпа, но беше в положение на засада.