• Смяна в Унгария. Излиза Клайнхайзер, влиза Шигер

80'
  • Смяна в състава на Унгария, влиза Шьон, излиза Салай

80'
  • Претенции на Роналдо за дузпа, след като топката се удари в ръката на Фиола. Португалецът започна да ръкомаха за наказателен удар, Чакър остави играта да продължи

76'
  • Смяна в Португалия. Бернардо Силва отстъпва мястото си на Рафа Силва.

70'
  • Удар на Бруно Фернандеш, но вратарят Гулаши измъкна отбора си в тази ситуация

67'
  • Два поредни корнера за състава на Португалия, отново нищо опасно за вратата на Унгария

66'
  • Смяна в състава на Унгария, влиза Него, излиза Шафер

65'
  • Удар на Салай, топката отново е в ръцете на Патрисио

57'
  • Адам Салай с далечен шут към вратата на Патрисио, несериозно

50'
  • Корнер за Португалия. Пепе стреля след центрирането, отново Гулаши се справи

47'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Невероятен пропуск на Роналдо, от няколко метра той прати топката над вратата

43'
  • Нов пропуск на Жота, от няколко метра той не съумя да преодолее Гулаши

41'
  • Жълт картон за Рубен Диаш

38'
  • Пряк свободен удар за Унгария. Центриране към наказателното поле, Адам Салай игра с топката и Патрисио улови.

37'
  • Кристиано Роналдо игра с глава от добра ситуация, но топката излезе в аут

31'
  • Нов корнер за Португалия. Късо изпълнение, но след центрирането Атила Салай се справи с опасността

29'
  • Корнер за Португалия. След изпълнението нямаше опасност за вратата на домакините

24'
  • Интересна ситуация, опит за извеждане на Роналдо зад защитата на Унгария, но имаше засада, но и Гулаши спаси.

20'
  • Центриране от пряк свободен удар към наказателното поле на Унгария, Жота отигра нескопосано и топката излезе в аут.