Селтик изпусна да победи Интер и двата отбора завършиха 1:1 в контролна среща, която се игра на стадион "Селтик парк" в Глазгоу. Мачът бе част от празненствата на „детелините” по повод на 125-годишнината на клуба.

Домакините имаха надмощие в първите минути на срещата. Още в 12-та минута Комънс стреля отдалеч, но вратарят на Интер Самир Ханданович спаси.

Последваха нови две опасности пред вратата на Ханданович, но удари на Комънс и Лустиг минаха над вратата на Интер.

Селтик поведе с 1:0 в 41-та минута, когато Крис Комънс не остави никакви шансове на словенския страж Ханданович и с удар от далечно разстояние вкара за 1:0.

В 46-та минута Комънс стреля, но над напречната греда на вратата на Ханданович. Половин час по-късно отново Комънс стреля опасно, но Ханданович спаси.

В края на мача играчите на Интер имаха няколко възможности да отбележат. Удари на Киву и Милито бяха отразени от вратаря на Селтик Фрейзър Форстър.

Все пак Интер стигна до изравнително попадение в 89-та минута, когато Родриго Паласио се възползва от грешка в отбраната на Селтик и прати топката във вратата на Форстър.