Изигра се и последната порция мачове от този квалификационен цикъл на Евро 2024.

България изпусна да победи Сърбия на "Хювефарма арена", като "трите лъва", допуснаха изравнителен гол в петата минута на добавеното време. Кристиано Роналдо спаси Португалия в последните минути срещу Исландия, като отбеляза, за да донесе трите точки на своя отбор. Ерлинг Халанд вкара два гола за победата на Норвегия срещу Кипър в Осло.

Белгия бе раздиран от проблеми и скандали, но съумя да постигне класически резултат в гостуването си на Естония. Полша с Роберт Левандовски допусна шокиращ обрат срещу Молдова в Кишинев, след като поляците имаха аванс от два гола.

Всички резултати от квалификациите на Евро 2024:

FT 2:0 Австрия - Швеция, 1:0 Кристоф Баумгартнер 81`, 2:0 Кристоф Баумгартнер 89`

FT 0:2 Босна и Херцеговина - Люксембург, 0:1 Ивандро Боржеш Санчес 4`, 0:2 Данел Синани 74`

FT 1:1 БЪЛГАРИЯ - Сърбия 1:0 КИРИЛ ДЕСПОДОВ 48`, 1:1 Дарко Лазович 90+6`

FT 0:3 Естония - Белгия, 0:1 Ромелу Лукаку 37`, 0:2 Ромелу Лукаку 40`, 0:3 Йоан Бакайоко 90`

FT 0:1 Исландия - Португалия, 0:1 Кристиано Роналдо 89`

FT 0:1 Лихтенщайн - Словакия, 0:1 Денис Вавро 45+1`

FT 3:2 Молдова - Полша, 0:1 Аркадиуш Милик 13`, 0:2 Роберт Левандовски 34`, 1:2 Йон Николаеску 48`, 2:2 Йон Николаеску 79`, 3:2 Владислав Бабогло 85`

FT 3:1 Норвегия - Кипър, 1:0 Ола Солбакен 12`, 2:0 Ерлинг Холанд (д) 56`, 3:0 Ерлинг Холанд 60`, 3:1 Григорис Кастанос 90+3`

FT 2:0 Унгария - Литва, 1:0 Бернабаш Варга 32`, 2:0 Роланд Шалай 83`

FT 1:3 Фарьорски острови - Албания, 0:1 Недим Байрами 20`, 1:1 Одмар Ферьо 45+1`, 1:2 Кристиян Аслани 51`, 1:3 Ернест Мучи 90+1`

FT 2:0 Шотландия - Грузия, 1:0 Калъм МакГрегър 6`, 2:0 Скот Мактоминей 47`