Уулвърхямптън победи с 1:0 като гост втородивизионния Бристъл Сити в двубой от осминафиналите в турнира за купа на Футболната асоциация в Англия.

Попадение на Иван Кавалейро в 28-ата минута след асистенция на Мат Дохърти осигури минималния успех в полза на "вълците".

След почивката домакините опитаха да изравнят резултата, но можеха да получат още попадения във вратата си. С пропуски се отличиха Морган Гибс-Уайт и Жоао Коутиньо от гостите.

Уулвс достигна до четвъртфиналите в турнира за купата на Футболната асоциация за първи път от 16 години.

По-късно в неделя са срещите Донкастър Роувърс (трета дивизия) срещу Кристъл Палас и Суонси срещу втородивизионния Брентфорд.

В понеделник носителят на трофея Челси посреща Манчестър Юнайтед в повторение на финала от 2018 година.