В двубоя от 17-ия кръг на Първа лига между тимовете на Славия и ЦСКА съдията Волен Чинков не отсъди нито един наказателен удар в полза на "червените", а със сигурност имаше основания за поне няколко такива отсъждания в наказателното поле на "белите".

Ето и спорните положения в наказателното поле на Славия:

Първа - 12 минута Сашо Александров задържа Джеси в наказателното поле, не последва сигнал, топката излезе в корнер

Дойде време и за задържане на Чорбаджийски от страна на Мицански, но нямаше сигнал

В 53-ата минута Велковски спира с крак навлизащия на скорост в наказателното поле Малинов, Чинков отново не отсъжда наказателен удар

В 74-ата минута топката се удари в ръката на Станисавлевич, която беше плътно прилепена към тялото на бранителя.

В 81-ата минута Десподов беше спрян с непозволени средства от Пешов, но съдията не отсъди дузпа.

Славия спечели с 1:0 двубоя и записа първа победа над съперника в последните 13 мача.