Едуард Йорданеску е новият треньор на ЦСКА. Той поема поста от подалия оставка Христо Янев, напуснал след равенство при гостуването на Пирин Благоевград в четвъртия кръг на Първа професионална лига.

За последно Йорданеску бе наставник на ФК Пандури, но бе освободен от клуба в края на миналия сезон. Официалното представяне е в четвъртък, а тази вечер се състоя среща с всички организирани и неорганизирани привърженици на "червените".

Първото изпитание пред сина на Ангел Йорданеску е домакински мач срещу Локомотив Горна Оряховица.

В двубоите на собствен терен "червените" са безпогрешни, като са записали две победи срещу Славия и Нефтохимик и обща голова разлика 7:1.

Какво каза спортният директор на ЦСКА-София Пламен Марков за бурните дни на отбора вижте в прикаченото видео.