Наставникът на Левски Люпко Петрович може и вече да е на 69-годишна възраст, но продължава да гори в играта като младеж. Това си пролича и в двубоя с Пирин на "Герена" от 7-ия кръг на Първа лига.

Въпреки че отборът му водеше с 2:0 още от преди почивката и не даваше признаци, че може по какъвто и да било начин да изпусне мача от ръцете си, сърбинът беснееше постоянно около тъчлинията.

Той недоволстваше срещу всяка една грешка на момчетата си, независимо, че те бяха с комфортен аванс. Дори скачаше и при пропуските при вече оформен резултат и малко минути до края на мача.

Какви бяха реакциите на наелектризирания Люпко Петрович по време на мача с Пирин и особено през второто полувреме, можете да видите в прикаченото видео.