Ясни датата и часът на Левски - ЦСКА

Левски ще приеме ЦСКА в 13-ия кръг на Първа лига на 21 октомври 2017 (събота) от 16:00 часа.

Това стана ясно, след като СТК на БФС прие програмата за срещите от 13-ия до 16-ия кръг, 1/8-финалите в турнира за Купата на България, както и от 12-ия до 15-ия кръг на Втора лига!

Купа България 1/8 финал

24.10 /вторник/

Царско село -  Ботев Пд 15.00 Диема спорт
  
Литекс - Локомотив Сф 17.00 

Дунав Рс - Струмска слава 18.00

ЦСКА - Ботев Враца 18.00 Диема спорт

25.10 /сряда/

Монтана - Левски Сф 15.00 Диема спорт

Славия Сф - Локомотив Пд 17.30

26.10/четвъртък/

Етър - Септември Сф 18.00

Лудогорец - Берое 19.00 Диема спорт

Първа лига

XIII кръг

20.10 /петък/

Пирин - Славия 17.45 Диема

Дунав - Ботев Пд 19.45 Диема спорт

21.10 /събота/

Левски - ЦСКА 16.00 Диема спорт

Локомотив Пд - Черно море 20.15 Диема спорт

22.10 /неделя/

Верея - Септември 17.15 Диема спорт

Витоша - Берое 19.30 Диема спорт

23.10/понеделник/

Лудогорец - Етър 18.00 Диема спорт

XІV кръг

27.10 /петък/

Витоша - Черно море 16.30 Диема

Пирин - Ботев Пд 19.45 Диема спорт

28.10 /събота/

ЦСКА - Славия 17.30 Диема спорт

29.10 /неделя/

Верея - Берое 15.45 Диема спорт

Лудогорец - Левски 18.15 Диема спорт

30.10/понеделник/

Дунав - Септември 16.30 Диема спорт

Локомотив Пд - Етър 19.00 Диема спорт

XV кръг

03.11 /петък/

Ботев Пд - Славия 17.30 Диема спорт

04.11 /събота/

Етър - Витоша 13.00 Диема

Берое - Дунав 15.00 Диема спорт

Левски - Локомотив Пд 17.30 Диема спорт

05.11 /неделя/

Черно море - Верея 15.30 Диема спорт

Лудогорец - ЦСКА 18.00 Диема спорт

06.11/понеделник/

Септември - Пирин 17.30 Диема спорт

XVІ кръг

17.11 /петък/

Славия - Септември 17.30 Диема спорт

18.11 /събота/

Пирин - Берое 13.00 Диема

ЦСКА - Ботев Пд 15.00 Диема спорт

Локомотив Пд - Лудогорец 17.30 Диема спорт

19.11 /неделя/

Дунав - Черно море 15.00 Диема спорт

Витоша - Левски 17.30 Диема спорт

20.11/понеделник/

Верея - Етър 17.30 Диема спорт

Втора лига

XII кръг

20.10 /петък/

Локомотив ГО - Локомотив Сф 15.45 Диема спорт

Струмска слава - Несебър 16.00 

Литекс - Нефтохимик 16.00

Царско село - Марица Пд 16.00

Созопол - Монтана 17.00

21.10/събота/

Лудогорец ІІ - Ботев Вр 16.00

22.10 /неделя/

Поморие - Черноморец Балчик 16.00

Ботев Гълъбово - Оборище Пан. 16.00

XIII кръг 

28.10 /събота/

Локомотив Сф - Царско село 14.45 Диема спорт

Ботев Вр - Струмска слава 16.00

Монтана - Ботев Гълъбово 16.00

Марица Пд - Созопол 16.00

Нефтохимик - Локомотив ГО 16.00

Черноморец Балчик - Литекс 16.00

29.10 /неделя/

Несебър - Поморие 15.00

30.10/понеделник/

Оборище Пан. - Лудогорец ІІ 15.00

XIV кръг

03.11/петък/

Лудогорец ІІ - Монтана 14.30 

04.11 /събота/

Струмска слава - Поморие 14.30

Локомотив ГО - Черноморец Балчик 14.30

Царско село - Нефтохимик 14.30

Ботев Гълъбово - Марица Пд 14.30
 
Ботев Вр - Оборище Пан. 14.30

Созопол - Локомотив Сф 15.30 

05.11 /неделя/

Литекс - Несебър 13.00 Диема спорт

XV кръг

18.11 /събота/

Оборище Пан. - Струмска слава 14.30 

Локомотив Сф - Ботев Гълъбово 14.30

Нефтохимик - Созопол 14.30

Черноморец Балч - Царско село 14.30

Несебър - Локомотив ГО 14.30

19.11 /неделя/

Монтана - Ботев Вр 12.30 Диема спорт

Марица Пд - Лудогорец ІІ 14.30

Поморие - Литекс 14.30

Свързани материали

  • Каранга: Мачът с Левски ми е в главата Каранга: Мачът с Левски ми е в главата
  • vesti.bg vesti.bg
профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 
ЦСКА Левски

Първа лига