ЦСКА постигна изключително престижна победа над австрийския шампион Ред Бул Залцбург с 1:0 в последната си контрола на австрийска земя. Победното попадение реализира Евандро в 35-ата минута на срещата. Ред Бул пропусна дузпа в 62-ата минута, след като Превляк не съумя да преодолее съпротивата на вратаря на "червените" Бусато.

В 6-ата минута на двубоя българския тим имаше чудесна възможност да създаде суматоха пред вратата на съперника, но центрирането отдясно не намери адресат. В 21-ата минута на срещата топката беше насочена към Ороз, но със самоотвержена намеса Стойчо Атанасов изчисти в корнер.

В 35-ата минута на срещата "червените" откриха резултата с попадение на Евандро. Малко по-късно Ред Бул направи опасна атака, но бранителите в "червено" се справиха със ситуацията. В крайна сметка ЦСКА запази аванса си през тази първа част и води с минималното 1:0.

Превляк пропусна да изравни резултата от дузпа през втората част на двубоя като това се случи в 62-ата минута на срещата, пращайки кълбото над вратата на влезлия като смяна вратар Бусато.

В 86-ата минута от пряк свободен удар Окугава центрира в наказателното поле на ЦСКА, но там бранител съумя да изчисти кълбото далеч от вратата. В добавеното време на двубоя Рубен Пинто излезе на чиста голова позиция, но не съумя да се разпише, за да увеличи преднината на "червените".

Така в крайна сметка ЦСКА приключи лагера в Австрия с престижен успех.

​ЦСКА - Ред Бул 1:0