Българският национал Георги Миланов започна като титуляр и остана на терена през целия мач за своя ЦСКА Москва, но едва ли ще иска да си спомня столичното дерби с Локомотив. Защото тимът му го загуби с 0:1 и се отдалечи от върха.

Битката беше равностойна и здрава през всичките 90 минути, а точните удари към двете врати бяха истинска рядкост. Всъщност и двата тима отправиха само по два, но поне единият на "железничарите" се превърна в гол.

Това се случи в 65-та минута, когато влезлият само секунди преди това Майкон се разписа след асистенция на Алексей Миранчук и това се оказа единственото попадение в целия завързан мач.

Така ЦСКА Москва остана с 21 точки, на четири зад лидера Спартак и на третата позиция. Локомотив се отлепи от дъното и прекъсна негативната си серия, като вече има 12 точки и се отлепи от зоната на изпадащите.