Българският тенисист Димитър Кузманов продължава напред към осминафиналите на турнира в Бенгалуру (Индия) от серията "Чалънджър" с награден фонд 130 000 долара след победа над сърбина Никола Майолович с 6:4, 6:1.

Българинът, който е поставен под номер 8 в турнира, нямаше сериозни проблеми със сръбския квалификант, като мачът между двамата продължи малко повече от  час и 20 минути. Първият сет бе по-равностоен до 4:4, но след това Кузманов взе подаването си и направи пробив, за да поведе в резултата. Втория сет той направи два пробива на съперника си и затвори мача при 6:1.

На осминафиналите той ще се изправи срещу победителя от мача между австриеца Максимилиан Нойкрист и руснака Алибек Качмазов.