• Аройо влезе в игра на мястото на Авила.

• Анес Бадри получи жълт картон.

71'
  • Родригес отправи хубав удар, но Матлути спаси.

70'
  • Гол за Тунис - 2:1! Хадади навлезе в наказателното поле на Панама, след което пусна перфектен пас към Хазри, който вкара отблизо в опразнената врата.

66'
  • Матлути изпусна топката и тя попадна на волето на Барсенас, който стреля отблизо и вратарят на Тунис успя да спаси.

64'
  • Удар на Хазри,  но Пенедо спаси.

62'
  • Роман Торес е сменен от Луис Техада.

56'
  • Страхотен пропуск за Тунис. Хазри подаде към Бен Юсеф, който остана сам срещу Пенедо, но вратарят на Панама успя да спаси.

53'
  • Гол за Тунис - 1:1! Слити подаде към Хазри, който с чудесен пас намери Бен Юсеф в наказателното поле на Панама и той отблизо не пропусна да изравни резултата.

51'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Бадри влезе в игра на мястото на Саси.

46'
  • Габриел Торес е сменен от Харолд Къмингс.

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Нов страхотен пропуск за Тунис. Хазри стреля, но ударът му бе спасен от Пенедо, а след това Роман Торес успя да изчисти топката.

45+1'
  • Саси фаулира Родригес, за което получи жълт картон.

44'
  • Хадиди центрира в наказателното поле на Панама, където Хазри стреля от въздуха, от добра ситуация, но не успя да намери очертанията на вратата на Пенедо.

41'
  • Хадади центрира в наказателното поле на Панама, където Бен Юсеф стреля с глава, но неточно в аут.

39'
  • Гол за Панама - 1:0! Изненадващо развитие на мача. Хосе Луис Родригес отправи далечен удар, топката рикошира в тялото на Ясин Мериа, което излъга вратаря Аймен Матлути и влетя в мрежата му.

33'
  • Уахби Хазри центрира от корнер в наказателното поле на Панама, където Рами Бедуи стреля с глава, но слабо и Пенедо спаси без проблеми.