Вълнуващата вечер на европейските терени предложи серия от интригуващи мачове. Германия победи Босна и Херцеговина с 2:1, след като Дениз Ундав откри резултата в 30-ата минута и добави втори гол в 36-ата. Един Джеко намали за домакините в 71-ата минута, но Германия удържа победата.

Унгария и Нидерландия завършиха наравно 1:1, след гол на Шалай в 32-рата минута и изравняване от Дъмфрис в 82-рата.

Чехия постигна убедителна победа срещу Албания с 2:0, благодарение на две попадения от Хори. Украйна се наложи над Грузия с 1:0 след гол на Мудрик.

Исландия и Уелс завършиха 2:2, след като Уелс поведе с два бързи гола, но Исландия изравни. Турция записа минимална победа срещу Черна гора с 1:0, след гол на Кахвежди.

Естония спечели срещу Азербайджан с 3:1, а Словакия и Швеция завършиха 2:2 след драматични обрати. Вечерта предложи много емоции и завладяващи моменти на терена!

Всички мачове днес:

Група А3

FT / Босна и Херцеговина - Германия  1:2 / 0:1 Ундав 30', 0:2 Ундав 36', 1:2 Джеко 71' • DIEMA SPORT 3

FT / Унгария - Нидерландия  1:1 / 1:0 Шалай 32', 1:1 Дъмфрис 82' • DIEMA SPORT 2

Група В1

FT / Чехия - Албания  2:0 / 1:0 Хори 3' 2:0 Хори 63' • Gong.bg

FT / Украйна - Грузия  1:0 / 1:0 Мудрик  35' • Gong.bg

Група В4

FT / Исландия - Уелс  2:2 / 0:1 Джонсън 11', 0:2 Уилсън 29', 1:2 Томасон 69', 2:2 Уорд 72'• Gong.bg

FTТурция - Черна гора  1:0 / 1:0 Кахвежди 69' • Nova Sport / Gong.bg

Група С1

FT Естония - Азербайджан 3:1 /1:0 Йоан Яковлев 32', 1:1 Торал Байрамов 45+1', 2:1 Власий Синявски 45+3, 3:1 Роко Робърт Шейн 71'/

FT / Словакия - Швеция  2:2  / 0:1 Аяри 25', 0:2 Сема 32', 1:2 Стрелец 45', 2:2 Стрелец 72' • DIEMA SPORT / Gong.bg