Глазгоу Рейнджърс запази преднината си от 7 точки на върха в шотландското първенство, след като завърши наравно 1:1 при гостуването на големия си съперник Селтик.

Вечните съперници си размениха по един гол в рамките на две минути и не излъчиха победител в 386-о издание на Олд Фърм. Резервата Скот Макдоналд изведе Селтик в резултата в 79-а минута с глава, само осем минути след като се появи на терена.

В 81-а минута обаче Лий Маккълък изравни също с глава след корнер, изпълнен от Стивън Дейвис.

Домакините от Селтик доминираха през целия мач, но направиха няколко пропуска пред вратата на Рейнджърс. Гол за "детелините", отбелязан от Марк-Антоан Фортюн, бе отменен заради нарушение в атака.

След последния съдийски сигнал в лагера на Рейнджърс бяха по-доволни от равенството, което запази преднината на тима от 7 точки на върха пред втория Селтик.