Офанзивният футболист на Манчестър Юнайтед получи проблем във флексорите на тазобедрената става по време на мача с Брентфорд, в който Юнайтед взе победата с 1:0 като гост на „Брентфорд Къмюнити Стейдиъм“, а той излезе като смяна в 71-ата минута.

По време на паузата португалецът не тренира, за да се оправи мускулния му проблем, а той публикува видео как влиза в леденостудената стая, която му помага да се възстанови по-добре за предстоящите мачове на отбора от северозападна Англия.

Стаята е с отрицателни температури по Целзий, а Кристиано влезе по боксерки и лента на главата вътре. За "червените дяволи" предстои ангажимент от четвъртия рунд във ФА Къп, като отборът ще играе с втородивизионния Мидълзбро.