Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп определи като напълно реален резултатът от мача с Челси. Двата отбора завършиха 1:1 на "Анфийлд".

Gulliver/GettyImages
29 снимки

"Беше тежко. Играхме добре през първото полувреме. Челси имаха първо положение и ние се пропукахме. Всеки, който гледа Висша лига знае, че те са отличен отбор. В края на полувремето обаче ние вкарахме заслужен гол. Много хора смятат, че срещу 10 човека е по-лесно, но това съвсем не е така. Да, ти имащ преимущество във владението, но ти се налага да атакуваш срещу 10 човека, 8 от които са в собственото си наказателно поле. Разбира се, ние можехме да използваме това. Нанесохме много далечни изстрели, но Менди днес беше добър. Хареса ми нивото ни на интензивност, феновете също ни подкрепяха отлично, но в крайна сметка равенството е заслужено", заяви Клоп след мача.