ЦСКА постигна 6-ата си поредна победа в първенството на Югозападната В група, след като победи като гост Чико Бяга с 2:0 на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик.

Костадин Хазуров  се разписа в 60-ата и 89-ата минута, той влезе като резерва през второто полувреме.

Домакините от Чико бяха свежи в първите минути, а ЦСКА не започна активно. В 27-ата минута Чорбаджийски пробва мерника си от 30-ина метра, но неточно. Малко по-късно Николай Цветков - Демона излезе в отлична позиция пред вратата на Стоичков, но след удара му топката излезе в аут. В 31-ата минута Йорданов нацели гредата. Домакините пропуснаха най-чистото си положение малко по-късно, когато Бекяров стреля добре, но Стоян Колев успя да избие кълбото.

В 38-ата минута Галчев нацели страничната греда на вратата на Стоичков, а три минути по-късно отново той стреля опасно, но нацели тялото на вратаря на домакините.

През второто полувреме на терена се появи Костадин Хазуров, който замени Цветков, а Христо Янев усили нападателната мощ на тима си като заигра с двама нападатели.

В 60-ата минута Преслав Йорданов беше задържан от капитана на домакините Михайлов в наказателното поле на Чико, последва дузпа, която Хазуров не пропусна, за да направи 1:0. В 80-ата минута Йордан Йорданов нацели гредата, а в 89-ата минута Хазуров реализира втория си гол в мача, оформяйки крайния резултат 2:0.

След този успех ЦСКА запази стопроцентовия си актив от 18 точки и голова разлика 24:0.

Ето и стартовите състави на двата отбора:

ЧИКО (БЯГА): 12. Стоичков, 8. Голашин, 5. Петров, 2. Банчев, 4. Чолов, 99. Михайлов, 14. Милушев, 19. Велев, 13. Стоянов, 29. Манчев, 11. Бекяров

ЦСКА: 12. Колев, 4. Чорбаджийски, 8. Галчев, 9. Пр. Йорданов, 11. Головодов, 13. Й. Йорданов, 14. Аясс, 17. Кикарин, 21. Райчев, 22. Цветков, 25. Грънчов

Резерви: 1. Господинов, 2. Попов, 3. Динчев, 5. Иванов, 16. Витанов, 19. Божилов, 24. Хазуров