Без никаква изненада, ЦСКА постигна 22-а победа от също толкова изиграни мачове в Югозападната В група. В поредната жертва на "армейците" се превърна отборът на Чико от село Бяга, който не успя да избяга от мощта на "червените". ЦСКА победи с 5:0 под дъжда на стадион "Българска армия", а тимът на Христо Янев можеше да вкара поне още няколко попадения.

В първия мач между двата тима ЦСКА победи с 2:0 след два гола на Костадин Хазуров. В София Хазуров увеличи сметката си срещу този съперник на общо 5 попадения, след като оформи хеттрик само за 25 минути. През второто полувреме младата звезда на тима Павел Головодов добави още едно попадение, а Николай Цветков оформи крайното 5:0 с фамозно изпълнение - прехвърлящ удар от центъра на терена, който хвана неподготвен стража на гостите Петър Стоичков.

Поредното голово шоу на "червените" започна още в 4-ата минута, след като Петър Витанов бе фаулиран в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа. Зад топката застана Хазуров, който без проблеми откри резултата.

Малко след това гостите получиха тежък удар, след като опитният халф Николай Манчев напусна терена принудително.

В 23-ата минута Хазуров удвои аванса на своя тим. Опитният нападател се възползва от отличен пас на Павел Головодов отдясно, след което за Хазуров остана да засече топката във вратата.

Само 2 минути по-късно Хазуров вече бе оформил своя хеттрик. Николай Цветков получи пас отдясно и върна назад към Хазуров, който се възползва от липсата на вратаря Стоичков и през един бранител успя да вкара топката в опразнената врата.

В 28-ата минута бе най-доброто положение за тима от село Бяга. Димитър Стоянов бе изведен в добра позиция, но ударът му удари външната страна на мрежата. До края на полувремето нов гол не падна, въпреки няколкото изстрела към вратата на гостите.

След равностоен старт на втората част, ЦСКА реализира и четвърти гол в 59-ата минута. Негов автор бе Павел Головодов, който се промъкна през двама футболисти на Чико и майсторски пусна топката покрай вратаря Стоичков.

Костадин Хазуров пък пропусна да реализира своя четвърти гол в мача, след като ударът му бе избит от Веселин Танчев пред голлинията.

Крайното 5:0 бе оформено в 84-ата минута след изключително красиво изпълнение на Николай Цветков. Цветков видя, че вратарят Стоичков е напуснал очертанията на своята врата и с перфектен прехвърлящ удар вкара петия гол в двубоя.

В класирането ЦСКА продължава да е лидер с пълен актив от 66 точки, както и внушителна голова разлика от 98:2. Чико Бяга е на осма позиция с 29 точки.

Състави на двата отбора:

ЦСКА: Стоян Колев - капитан, Александър Александров (72' Момчил Цветанов), Павел Головодов, Йордан Йорданов (55' Станислав Маламов), Петър Витанов, Милен Кикарин, Виктор Райчев, Николай Цветков, Васил Попов, Костадин Хазуров, Ангел Грънчов (62' Николай Дичев).

Чико Бяга: Петър Стоичков, Веселин Банчев, Живко Готев, Йордан Чолов, Георги Петров, Димитър Дечев (54' Красимир Зарков), Зарко Голачки, Димитър Стоянов (65' Иван Андреев), Спас Милушев, Николай Манчев (14' Деян Бекяров), Йордан Михайлов - капитан