• Удар към вратата на Стоян Колев, опитният вратар лови.

90+2'
  • Хазуров пропусна да вкара четвърти гол, след като стреля в аут.

86'
  • 5:0! Николай Цветков реализира изключително красив гол от центъра на терена! Цветков видя, че вратарят Стоичков е напуснал очертанията на своята врата и с перфектен прехвърлящ удар вкара пети гол!

84'
  • Момчил Цветанов влиза на мястото на Александър Александров.

72'
  • Александър Александров излезе очи в очи със Стоичков, но от 12 метра стреля в аут.

71'
  • Димитър Стоянов напуска, на негово място за Чико ще играе Иван Андреев.

65'
  • Николай Дичев заменя Ангел Грънчов.

62'
  • Костадин Хазуров не успя да реализира четвъртия си гол в мача, след като изстрелът му бе избит от Веселин Танчев пред голлинията.

61'
  • 4:0 за ЦСКА! Павел Головодов се промъкна през двама футболисти на Чико, след което майсторски пусна топката покрай вратаря Стоичков.

59'
  • Първа смяна и за ЦСКА. Станислав Маламов влиза на мястото на Йордан Йорданов.

55'
  • Смяна за Чико. Красимир Зарков влиза на мястото на Димитър Дечев.

54'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • Начало на второто полувреме!

45'
  • Николай Цветков стреля опасно от далечно разстояние, след намеса на Стоичков топката излиза в корнер.

44'
  • Александър Александров стреля от добра позиция, но топката е в обсега на Стоичков, който се намесва добре.

38'
  • Димитър Стоянов бе близо до гол във вратата на ЦСКА! Нападателят на Чико се озова в добра позиция след извеждащ пас, а ударът му удари външната страна на мрежата.

28'
  • 3:0 за ЦСКА! Хазуров оформи своя хеттрик след само 25 минути игра. Николай Цветков получи пас отдясно и върна назад към Хазуров, който се възползва от липсата на вратаря Стоичков и през един бранител успя да вкара топката в опразнената врата.

25'
  • 2:0 за ЦСКА! Хазуров реализира втория си гол в мача! Опитният нападател се възползва от отличен пас на Павел Головодов отдясно, след което за Хазуров остана да засече топката във вратата.

23'
  • Линейката на стадиона отива към тунела за гости. Първоначалната информация е, че излезлият принудително Николай Манчев се е почувствал зле.