Берое се прочу с това, че привлече Мартин Камбуров, без да знае как се пише името му. Гафът лъсна с пъла сила при победата над Септември София с 1:0 в 6-ия кръг на Първа лига, а дали лошият късмет от обърканата фланелка доведе до пропуснатата дузпа - можем само да гадаем.

Е, "беройци" могат да се успокоят с мисълта, че не са сами...

Мартин кой?!

По ирония на съдбата точно в същия мач Септември без малко да не успее да вкара новото си попълнение Васил Калоянов заради сбъркан номер. В тимовия лист за мача снажният нападател бе записан като №32, а точно около епизода с дузпата на Камбуров - отсъдена в 76-ата минута - домакините искаха да го вкарат в игра.

Оказа се обаче, че не могат, тъй като на фланелката му бе изписано №22. В Септември веднага се разтърсиха дали нямат резервна фланелка с подобен номер, но уви - такава не се намери. Така с подръчни средства и с помощта на червена лепенка от щаба на софиянци няколко минути се бореха да преправят двойката на тройка.

Начинанието успя и чак в 84-ата минута Васил Калоянов получи разрешение от съдиите да се появи на терена.