ЦСКА продължава с доброто представяне в Първа лига и постигна втори успех с 2:0 в Първа Лига. Във втория кръг "армейците" надвиха Витоша Бистрица, след като в откриващия етап ЦСКА надви Локомотив Пловдив със същия резултат. За разлика от мача с пловдивчани, когато и двата гола паднаха след почивката, то този път "армейците" си свършиха работата през първото полувреме, като до 15-ата минута вече имаха своя актив. Тиаго Родригес откри в 10-ата минута, а пет по-късно Рубен Пинто удвои. ЦСКА укроти играта си след двете попадение, като даде възможност на Витоша да владее топката и да създава положение, но гол във вратата на Витаутас Черниаускас не падна. След този успех ЦСКА поведе в класирането в Първа лига с шест точки, а на второ място е Славия с четири пункта.