Победата на Септември София над Черно море с 4:1 колкото и впечатляваща да бе в цифрово измерение, бе белязана от няколко сериозни съдийски грешки.

През второто полувреме в рамките на две минути реферите спряха две обещаващи атаки на варненци.

Измислени засади изкараха Гонзо извън кожата му

Съдии, пропуски и грешки свалиха Морето от върха

При първата от тях, в 72-ата минута, реферите спряха обещаваща атака на Черно море, при която Мартин Костадинов изникна отдясно и сервира топката за непокрития Георги Божилов.

Още преди нападателят да замахне и да вкара реферите сигнализираха за засада, каквато всъщност нямаше.

Пожалиха ли реферите Орлин Старокин?

Капитанът на Черно море замахна на съдията

Гонзо провери засадите и полудя срещу съдиите

Втората ситуация в 73-ата беше дори по-ясна още в редовно време. Георги Илиев изведе Николай Минков сам срещу вратаря, а последният вкара с хубав шут, но отново флагът на страничния съдия Николай Христов се вееше високо.