ЦСКА допусна загуба с 0:1 от Сьондерийске в последната си контрола от лагера на отбора в Испания. По този начин "червените" завършиха контролите си с баланс от 2 победи и 3 загуби.

„Червените“ организираха добра атака в 5-та минута, когато  Арсенио направи добър пробив, след което подаде към Каранга, но той се засуети и не успя да стреля.

Най-чистото положение за ЦСКА в мача бе в 8-та минута, когато  Густаво Кулма бе изведен от Руи Педро сам срещу вратаря на Сьондерийске - Скандер, но нападателят на "червените" не успя да нанесе добър завършващ удар и стражът спаси.

Георги Китанов се наложи да спасява опасен удар по посока на неговата врата в 10-та минута.

Руи Педро отправи хубав удар в 26-та минута, който бе отразен от Скандер и топката бе избита в корнер.

Георги Китанов се намеси много своевременно в 51-та минута, когато изпревари Луре и успя да предотврати много сериозна опасност.

Минута по-късно Рафа Перес допусна много груба грешка, която позволи на Луре да изскочи сам срещу Китанов, нападателят стреля слабо, вратарят успя да спаси и да избие в корнер.

Датчаните допуснаха много груба грешка в 66-та минута, Арсенио обаче се засуети и не нанесе завършващ удар, защото бе блокиран от Родригес.

Сьондерийске поведе в резултата в 69-та минута, когато след хвърлен тъч в наказателното поле на ЦСКА на първа греда, Кристиан Якобсен засече топката с глава и я изпрати във вратата на Георги Китанов.

Датчаните можеха да вкарат втори гол в 76-та минута, когато Якобсен финтира Перес, след което стреля, но Китанов успя да спаси.

Следващата контрола на ЦСКА е на 11 февруари срещу Шкендия Тетово от 13 часа на стадион „Българска Армия“.

ЦСКА започна мача със следния състав: 12. Китанов, 3. Антон Недялков, 27. Николай Бодуров, 5.Рафаел Перес, 23.Александър Дюлгеров, 6. Рубен Пинто, 20. Петрус Бумал, 10. Арсенио Нунеш, 21. Руи Педро, 26. Густаво Кулма, 13. Фернандо Каранга.

Резерви: 30.Александър Конов, 2.Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 8.Румен Руменов, 9. Преслав Йорданов, 16.Красимир Станоев, 18.Александър Георгиев, 19. Кирип Десподов, 22. Никола Колев, 29. Милчо Ангелов, 24. Кевин Кубамба, 7.Кевин Меркадо

ЦСКА - Сьондерийске, минута по минута:

1' Начало на мача.

3' Центриране в наказателното поле на ЦСКА, след което последва удар с глава, който Китанов спаси без проблеми.

5' Арсенио направи добър пробив, след което подаде към Каранга, но той се засуети и не успя да стреля.

7' Дюлгеров подаде към Каранга, който обаче бе спрян от Синкенагел.

8' Густаво Кулма бе изведен от Руи Педро сам срещу вратаря на Сьондерийске - Скандер, но нападателят на "червените" не успя да нанесе добър завършващ удар и стражът спаси.

10' Хубав удар от разстояние на Филип Синкенагел, но Георги Китанов се намеси и успя да избие в корнер.

15' Удар на Микаел Луру, но топката премина встрани от вратата на Китанов.

26' Удар на Руи Педро, който бе отразен от Скандер и топката бе избита в корнер.

36' Далечен удар на Рубен Пинто, но встрани от вратата на датския тим.

45' Край на първото полувреме!

46' Начало на второто полувреме!

Кевин Кубамба влезе на мястото на Каранга в началото на второто полувреме.

51' Опасна атака за датчаните, Луре излизаше сам срещу Китанов, но вратарят на ЦСКА се намеси решаващо и успя да спаси.

52' Опасна атака за Сьондерийске. Много груба грешка на Перес позволи на Луре да изскочи сам срещу Китанов, нападателят среля слабо, вратарят успя да спаси и да избие в корнер.

66' Много груба грешка в датската защита, Арсенио обаче се засуети и не нанесе завършващ удар, защото бе блокиран от Родригес.

69' Гол за Сьондерийске - 1:0! Хвърлен тъч на първа греда, Кристиан Якобсен засече топката с глава и я изпрати във вратата на Китанов.

70' Бодуров е сменен от Чорбаджийски.

73' Арсенио е сменен от Десподов.

76' Якобсен финтира Перес, след което стреля, но Китанов успя да спаси.

78' След центриране от корнер Перес стреля, но вратарят спаси.

82' Нова грешка в защитата на ЦСКА позволи топката да стигне до Якобсен, който стреля, но Китанов спаси и изби в корнер.