Вече е ясно името на съдията, който ще ръководи баража за Лига Европа между Левски и Верея, който ще се играе в неделя от 20:00 часа на стадион "Георги Аспарухов". Това ще бъде Стефан Апостолов.

За разлика от Левски, Дунав поздрави БФС за евроквотите

Реферът вече е действащ депутат в новия Парламент, като извоюва мястото си там на изборите в края на март. От тогава той съвместява задълженията си като народен представител и футболен арбитър.

Левски скочи на БФС: Цирк! Създаде се прецедент!

Странични съдии ще бъдат Мирослав Иванов и Велислав Миленков, а четвърти рефер ще е Дениз Соколов. Допълнителни асистенти зад аутлиниите ще са Волен Чинков и Георги Иванов. Съдийски наблюдател ще е Костадин Гергинов.

Феновете на Левски призоваха: Не играйте в баража!

Този мач ще се проведе, въпреки бурните протести от страна на Левски за този двубой. Ще можете да го гледате в ефира на DIEMA SPORT, както и онлайн на нашата платформа GONG PLAY. За вас ще го следим минута по минута на GONG.BG, а ще можете да го слушате и в ефира на Дарик