Бившият футболен съдия Александър Костадинов коментира двете спорни ситуации в сблъсъка между ЦСКА и Левски (0:1) от десетия кръг на Първа лига.

Двата отбора имаха по една претенция за дузпа през второто полувреме, като и в двете ситуации Иван Стоянов запази мълчание.

Началото на второто полувреме бе посветено на две много спорни ситуации, в които и двата отбора имаха като че ли справедливи претенции за дузпа. Първо в 52-ата минута изстрел на Тиаго Родригес срещна ръката на Иван Горанов в наказателното поле, но съдиите не отсъдиха нищо.

Само 2 минути по-късно пък Жерсон Кабрал бе съборен от Кристиан Малинов, но съдийски сигнал отново не последва. Последваха първи смени в двата отбора като за ЦСКА Али Соу замени Едвин Джеси, а за Левски Богдан Вашчук подсили средата на терена вместо нападателя Станислав Костов. В тези минути обаче положенията пред двете врати почти липсваха като се изчерпваха със слаби удари към вратите.