Отборите на Етър и ЦСКА изиграха един от най-интересните двубои в 25-ия кръг на Първа лига. „Червените” си тръгнаха с трите точки от стадион „Ивайло”, но победата им не дойде никак лесно. Тимът на Любослав Пенев се наложи с 3:1, но през по-голямата част на двубоя домакините бяха равностойни на своя противник.

И четирите гола в мача паднаха през втората част. Гостите откриха Жоржиньо в 65-ата минута, а другите две попадения за ЦСКА наниза новият голмайстор на тима Али Соу. Даниел Младенов пък реализира за 1:2, с което запази интригата в мача почти до края.

Любослав Пенев остана доволен от показаното от неговият тим, а последвалата загуба на Левски от Лудогорец малко по-късно, означаваше, че „червените” се завръщат на втората позиция във временното класиране.

Вижте най-интересното от двубоя между Етър и ЦСКА в анализа от предаването „Обзора на кръга” по DIEMA SPORT.