Локомотив Пловдив завърши реми със Словачко във втората си контрола в Турция, като в нея срещна чешкия Словачко и двубоят завърши наравно 1:1.

Средноевропейците вкараха през първото полувреме като в 20-ата минута поведоха в резултата.

През второто полувреме Камбуров изравни в 58-ата минута с хубав гол от воле.

Пловдивчани започнаха с Пиргов на вратата, в защита Шоко, Котев, Виданов и Роберт Петров. Като халфове и нападатели стартираха Луке, Йевтоски, Кики, Димо Бакалов, Марчев и Хамуд.

След почивката старши-треньорът Едуард Ераносян направи много смени като в игра останаха Марчев, Кики и Виданов, а останалите бяха заменени от Кацарев, Тунчев, Везалов, Горанов, Умарбаев, Мартинович, Траянов и Камбуров.

Локомотив направи по-добро второ полувреме, но в крайна сметка не успя да стигне до победата.

Припомняме, че в първата си контрола пловдивчани победиха с 1:0 с гол на Хамуд казахстанския Кайсар, ръководен от Стойчо Младенов.