Локомотив Пд спечели първата си контрола за 2017 година, след като надви с 1:0 казахстанския тим, воден от Стойчо Младенов – Кайсар. Двубоят се игра на един от терените на "Евима футбол" в Алания.

Попадението реализира Ияд Хамуд в 29-ата минута. Камбуров преодоля вратаря Цирин, върна назад към Хамуд и той с левия крак вкара от 10 метра.

Малко преди това  Бакалов вкара отблизо след пас на Марчев, но голът не бе зачетен. Нямаше абсолютно никаква засада, но страничният рефер вдигна флага.

Възлов момент в мача бе в 65-ата минута, когато Илко Пиргов отрази дузпа на казахстанците, а след това се справи и при добавката.

В 78-ата минута Дани Кики уцели напречната греда след удар от границата на наказателното поле.

Локо Пд

източник: Gong.bg, Стефан Дамянов

Проледихме двубоя на живо в Gong.bg:

1 - Начало на мача

5 - Принудителна смяна в Локо Пд. Вместо Велковски влиза Ванчо Траянов.

17 - Началните минути на мача са равностойни, без особени положения.

18 - Първи корнер за Локо Пд, но и от него нищо съществено.

24 - Опасен удар на Стефан Николич от границата, спасява Кацаров.

26 - Отменен редовен гол за Локо. Бакалов вкара отблизо след пас на Марчев. Абсолютно никаква засада.

29 - ГОЛ! 1:0 за Локо Пд с попадение на Ияд Хамуд. Камбуров преодоля вратаря Цирин, върна назад към Хамуд и той с левия крак от 10 метра вкара.

37 - Везалов върна лошо една топка към вратаря и малко остана Николич да вкара.

43 - Пробив и прострелно центриране на Горанов, в последния момент Камбуров бе изпреварен.

45 - Край на полувремето - 1:0 за Локо Пд.

46 - Начало на второто полувреме. За Локо влизат : Котев, Тунчев, Р. Петров. Дани Кики, Дино Маринкович

60 - Без голови положения в началото на второто полувреме.

65 - Илко Пиргов спасява дузпа на Алтинбеков, а и добавката след това. При едно центриране топката срещна ръката на Р. Петров и съдията отсъди дузпата.

72 - Хубав удар на Бакалов под гредата, вратарят спасява с невероятен рефлекс.

74 - Корнер - Котев стреля с глава на сантиметри встрани.

78 - Греда. Дани Кики пое с гърди и от границата на наказателното поле уцели напречната греда на вратата на Кайсар.

88' Димо Бакалов дам срещу вратаря стреля в аут.

90 - Край на мача - Локо Пд би Кайсар с 1:0.