ЦСКА разгроми македонския Шкендия с 8:1 в контрола,  преди която бяха представени 4-те нови попълнения на "армейците". Пред публиката на стадион "Българска армия" бяха представени  - Николай Бодуров, Фернандо Каранга, Кевин Меркадо и Кевин Кубемба.

Македонският тим откри първи резултата, но до почивката ЦСКА вкара 6 попадения дело на Рафа Перес, Дюлгеров, Каранга, Руи Педро, Рубен Пинто на два пъти. През втората част въпреки направените промени ЦСКА вкара още два гола чрез Десподов и Меркадо, а Дюлчеров нацели и гредата.

Така момчетата на Стамен Белчев без особено напражение се подготвиха с крупен успех над Шкендия за мача от първенството на Първа лига срещу Черно море.

Ето как се разви двубоя:

5` Червен картон още в самото начало на мача. Директно е изгонен играчът на Шкендия Бойко, заради удар с лакът. Николай Йорданов го изгони, а Шкендия временно остана с 10 души, докато се разберат двата щаба да се пусне друг футболист на негово място.

10` Жълт картон за Петрус Бумал.

14` Удар на Каранга с глава, топката минава над вратата.

ГОЛ 16` Бесарт Ибраими откри резултата за Шкендия, след като бе намерен добре близо до вратата на Китанов и засече.

ГОЛ 25` Рафаел Перес изравнява, след грешка в защитата на гостите, и той засече покрай лявата греда.

ГОЛ 27` След поредна статична ситуация пред вратата на Шкендия, ЦСКА прави пълен обрат с попадение на Александър Дюлгеров.

ГОЛ 33` Фернандо Каранга се разписа за първи път пред феновете на ЦСКА, след като Густаво Кулма го намери на празна врата.

ГОЛ 37` Руи Педро с удар от движение успява също да се разпише!

ГОЛ 38` Рубен Пинто добавя пето попадение на сметката на ЦСКА - 5:1

ГОЛ 40` Рубен Пинто вкара страхотно попадение за 6:1 като стреля успоредно на вратата, почти от аутлинията.

45` Слаб удар на Каранга, не успява да застраши вратаря на Шкендия.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

Начало на второто полувреме

След почивката в игра за ЦСКА влезе Кубемба.

48` - Дюлгеров намери страничния стълб  на вратата на Шкендия

55` - Удар на Кубемба намери съперников играч в тялото, а след това футболистът на македонския тим имаше нужда от лекарска помощ

60` - Опасен удар на Салими, който мина на сантиметри от вратата на Китанов.

Смени в състава на ЦСКА влязоха Чорбаджийски и Десподов, излизат Бодуров и Каранга.

67` - ГОЛ 7:1 за ЦСКА. Кирил Десподов се разписа след като надбяга отбраната на Шкендия и прониза вратата им.

70` - Пламен Гълъбов и Никола Колев се появявят в тима на ЦСКА

71` - Опасен удар на Кубемба, който мина встрани от вратата

73` - ГОЛ за ЦСКА! Меркадо откри головата си сметка за ЦСКА, след като прониза вратата на Шкендия за 8:1

76` - Добър удар с глава на Кубемба отразен от вратаря на гостите

Нови смени в състава на ЦСКА. Руменов, Милчо Ангелов и Александър Георгиев ще усетят тревата на "Българска армия" до края на двубоя