Всичко свърши за Дунав за Купата на България

Публикувана в 21:40 на 06 април 2017 1337 0
Купа на България 06 април - 20:00, , стадион: Трейс Арена

Дунав Дунав
Верея Верея

Gong.bg следи се от Gong.bg

Diema Sport излъчва се по Diema Sport

Приказката на Дунав за Купата на България приключи на четвъртфиналите. Русенци отпаднаха на тази фаза от друг новак в елита Верея.

В Стара Загора домакините поведоха с 2:0 в 72-та минута. Тогава точен беше авторът и на първото попадение Педро Еуженио.

Португалецът се разписа след грешка в защитата на "драконите" и на практика сложи точка на спора между двата тима от четвъртфиналите.

Как се стигна до това попадение, можете да видите в прикаченото видео.