Локомотив Пловдив и Крумовград играят при 0:2 на "Лаута" в двубой от 10-я кръг на efbet Лига. Срещата може да наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към сблъсъка, като го проследи минута по минута. В 23-ата минута Серкан Юсеин откри резултата, а в 32-ата минута Матеус Енрике удвои.

efbet Лига

0 : 2

• 23’ Серкан Юсеин
  • 32’ Матеус Соуса
  • Жълт картон за Наско Милев.

67'
  • Матеус Енрике е заменен от Наско Милев.

65'
  • ГРЕДА! Христо Иванов получи от Мартин Петков в наказателното поле, финтира Лукас Сантана и насочи към долния ляв ъгъл, но топката срещна гредата.

65'
  • Удар от границата на наказателното поле на Христо Иванов не затрудни Янко Георгиев.

62'
  • Владимир Медвед влиза на мястото на Жулиен Лами.

59'
  • Мартин Петков заменя Николас Пенев.

59'
  • Жълт картон за Хорхе Сегура.

55'
  • Жълт картон за Кристиян Пешов.

51'
  • Ерол Дост заменя Божидар Кацаров.

50'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Удар от средна дистанция на Лами преминава далеч от целта.

45+2'
  • Йоан Нзи получи контузия и беше заменен от Мартин Хайдаров.

42'
  • Жулиен Лами отправи първия точен удар по посока вратата на гостите, но не затрудни Янко Георгиев.

35'
  • ГООЛ ЗА КРУМОВГРАД! Гостите организираха поредна добра атака. Диего Рапосо получи отляво и центрира меко в наказателното поле, а Хорхе Сегура не успя да изчисти топката. Ангел Лясков изпусна Матеус Енрике, който отблизо не сбърка за 0:2.

32'
  • ГООЛ ЗА КРУМОВГРАД! Момчил Цветанов поде атака в своята половина и намери Матеус. Бразилецът напредна отдясно и със страхотен извеждащ пас намери Серкан Юсеин. Халфът, останал очи в очи с Мартин Луков, пусна топката покрай вратаря за 0:1.

23'
  • Матеус напредна отляво, навлезе навътре и нанесе удар, с който Мартин Луков се справи.

21'
  • Удар от над 30 метра на Кристиян Пешов не намери очертанията на вратата.

19'
  • Ангел Лясков отне топката от Матеус Енрике пред наказателното поле на Крумовград и нанесе удар, който премина над вратата.

12'
  • Жълт картон за Георги Каракашев.

8'
  • Начало на срещата.

• 1'
  • Стадион: Стадион Локомотив, Пловдив
    Рефер: Петър Кузев
    Излъчва: Diema Sport

startphoto.bg
14 снимки

В началните минути липсваха опасни атака пред една от двете врати. В 12-ата минута Ангел Лясков отне топката от Матеус Енрике пред наказателното поле и нанесе удар, който мина над вратата. Малко след това шут на Кристиян Пешов от над 30 метра не намери целта. Крумовград отговори с удар на Матеус Енрике, с който Мартин Луков се справи.

В 23-ата минута гостите стигнаха до гол след образцова контраатака. Момчил Цветанов поде атака в своята половина и намери Матеус. Бразилецът напредна отдясно и със страхотен извеждащ пас намери Серкан Юсеин. Халфът, останал очи в очи с Мартин Луков, пусна топката покрай вратаря за 0:1.

Девет минути по-късно гостите нанесоха своя втори удар. Диего Рапосо получи отляво и центрира меко в наказателното поле, а Хорхе Сегура не успя да изчисти топката. Ангел Лясков изпусна Матеус Енрике, който отблизо не сбърка за 0:2.

В края на първата част Йоан Нзи получи контузия и беше заменен от Мартин Хайдаров. В продължението на първата част удар на Жулиен Лами от удобна позиция премина над вратата.

Втората част започна равностойно. Едва в 62-ата минута Христо Иванов опита удар от средна дистанция, но не затрудни Янко Георгиев. Три минути след това "смърфовете" можеше да се върнат в мача, но страничния стълб спря Христо Иванов. Халфът получи от Мартин Петков в наказателното поле, финтира Лукас Сантана и насочи към долния ляв ъгъл, но топката срещна гредата.

Локо Пд - Крумовград 0:2

0:1 Серкан Юсеин (23)

0:2 Матеус Енрике (32)

Локо Пд: 88. Мартин Луков, 44. Ангел Лясков, 91. Хорхе Сегура, 5. Тодор Павлов, 16. Кристиян Пешов, 33. Георги Каракашев, 17. Николас Пенев (59 - 10. Мартин Петков), 6. Христо Иванов, 73. Йоан Нзи (42 - 19. Мартин Хайдаров), 99. Жулиен Лами (59 - 21. Владимир Медвед), 14. Димитър Илиев /к/

Резерви: 81. Кристиан Томов, 4. Мартин Паскалев, 3. Калоян Костов, 12. Ефе Али, 21. Владимир Медвед, 7. Данило Полонский, 22. Ивайло Иванов, 19. Мартин Хайдаров, 10. Мартин Петков

Треньор: Любослав Пенев

Крумовград: 1. Янко Георгиев, 5. Матей Шимич, 24. Лазар Марин, 44. Божидар Кацаров /к/ (50 - 22. Ерол Дост), 7. Момчил Цветанов, 2. Джунейт Али, 4. Лукас Сантана, 13. Диего Рапосо, 10. Серкан Юсеин, 70. Матеус Енрике (65 - 19. Наско Милев), 9. Рафаел Фуртадо

Резерви: 21. Благой Макенджиев, 22. Ерол Дост, 91. Вячеслав Велев, 25. Станислав Работов, 14. Стефан Попов, 19. Наско Милев, 77. Октай Юсеин, 11. Александър Георгиев, 99. Янис Гуермуш

Треньор: Атанас Рибарски

Ж.к.: Георги Каракашев, Кристиян Пешов, Хорхе Сегура (Локо Пд)

Съдия: Петър Кузев

Стадион: "Локомотив", Пловдив