Сборният отбор на Дарик Радио/Тема:Спорт бе пречупен от този на Про.бг в мач между двата тима от 4-ия кръг в Медийната лига. Гонгаджиите показаха слаба концентрация във фаза защита и отстъпиха на телевизията с 2:5.

Силно включване за на Гонга и Тема направи колегата от Дарик Пловдив – Митко Лишев, който записа гол и асистенция.

Убедителният резултат в полза на телевизията не отразява напълно случилото се на терена в Борисовата градина. Именно телевизионерите откриха резултата след около пет минути игра, но след това последваха силни минути за гонгаджиите. Последните успяха да обърнат до 2:1.

Вместо да увеличат преднината си обаче, те пропуснаха две-три чисти положения, и максимата – като не вкарваш, ще ти вкарат – се оправда напълно.

Тимът на Про.бг се възползва от грешка в защитата на гонгаджиите и изравни за 2:2. Този гол донякъде пречупи духа на Дарик и Тема. Гонга така и не успя да се върне в срещата и позволи на своя съперник да вкара три бързи гола и да се поздарви с крайния успех.