Сборният отбор на Дарик радио и Тема:Спорт изпусна победата срещу тима на Нова Телевизия и Диема в мача от 3-ия кръг в Медийната лига и завършиха 1:1.

Гонгаджиите бяха по-добрият отбор на терена, като направиха куп пропуски пред противниковата врата, особено през първото полувреме. Въпреки че бяха по-слабият тим на терена, играчите на двете телевизии успяха да поведат в резултата след персонална грешка в отбраната на Гонг.

Резонното се случи през второто полувреме, когато Сашо Диков центрира от корнер в наказателното поле, където Ясен Гинев – Пинто засече и вкара за 1:1. При този резултат завърши и двубоят и двата отбора поделиха точката.

След 3-ия кръг отборът на Дарик радио/Тема:Спорт заема 8-то място във временното класиране с актив от 4 точки.