Пол Джордж отбеляза 37 точки само за 20 минути, като поведе Лос Анджелис Клипърс до победа 150:101 над гостуващите в Атланта. Отсъствието на звездата Каухи Леонард не се отрази на домакините.

Луи Уилямс се включи от резервната скамейка за Клипърс и наниза 25 точки. Джером Робинсън добави 21 точки, а Монтрезъл Харел се отчете със 17. Баскетболистите от Лос Анджелис прекъснаха серия от две поредни загуби.
Трей Йънг бе най-резултатен за Атланта с 20 точки.

Джеймс Харден записа 49 точки за успеха на Хюстън със 125:105 при визитата на Минесота. Домакините имаха аванс от цели 11 точки през първото полувреме, но не успяха да спрат Хардън. Минесота бе без един от водещите си играчи - Андрю Уигинс, който лекува контузия.

Карл-Антъни Таунс бе над всички за състава от Минеаполис, като завърши с 27 точки и 15 борби.

Първенство на Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада (НБА), мачове от редовния сезон:

Минесота - Хюстън 105:125
Чикаго - Бруклин 111:117
Индиана - Милуоки 83:102
НЙ Никс - Шарлът 102:103
Маями - НЮ Орлиънс 109:94
Далас - Торонто 110:102
Сан Антонио - Портланд 116:121
ЛА Клипърс - Аталанта 150:101