Янис Антетокунбо вкара рекордните си за сезона 50 точки за осмата поредна победа на Милуоки - 122:118 срещу Юта.

Антетокунбо добави и 14 борби и записа 17-и пореден дабъл-дабъл в НБА, което е най-дългата серия за двуцифрени точки и борби за началото на сезона от сезон 1976/77, когато Бил Уолтън започва с 34 поредни дабъл-дабъла.

Лос Анджелис Лейкърс победи Сан Антонио като гост за втори път този сезон след успхех със 114:104.

ЛеБрон Джеймс завърши с 33 точки и 13 асистенции, а Антъни Дейвис добави 17 точки и 12 борби за успеха на Лейкърс.

ЛаМаркъс Олдридж бе най-резултатен за Спърс с 30 точки.

Кармело Антъни завърши с 25 точки в едва четвъртия си мач този сезон за победата на Портланд над Чикаго със 117:94.

Антъни има на сметката си вече 25 615 точки и заема 18-а позиция във вечната класация за реализаторите в НБА.

Бъди Хийлд вкара рекордните в кариерата си 41 точки, но това не помогна на Сакраменто, който загуби от Бостън със 102:103.

Джейлън Браун наниза 24 точки, а Джейсън Тейтъм добави 20 за успеха на Селтикс.

Маями остава непобеден у дома този сезон, след като се наложи над Шарлът със 117:100.

Бам Адебайо бе най-полезен за успеха с 21 точки и 13 борби и "горещите" водят убедително в класирането на Югоизточната дивизия.

Бруклин записа четвърта поредна победа след успех над Кливланд със 108:106. Спенсър Динуиди вкара кош 1,9 секунди преди сирената и завърши с 23 точки донесе победата на Бруклин.

Оклахома Сити записа първа победа като гост за сезона след 100:97 над Голдън Стейт.

Уориръс водеше през по-голямата част от срещата, но гостите направиха обрат след силни последни минути и ключов кош на Крис Пол 36,8 секунди преди края. /БТА