Поради изключителния интерес към 1/4-финала на България на Европейското първенство по волейбол за мъже и невъзможността на „Арена Армеец” да побере десетките хиляди българи, искащи да бъдат с отбора на Пламен Константинов, във фензоната пред залата ще има видеостена, съобщават от Българската федерация по волейбол.

Така на големия екран пред „Арена Армеец” привържениците на волейболните „лъвове” ще имат възможността да наблюдават решителната битка на "трикольорите" за влизане в топ 4 на Евроволей 2015 и в същото време да бъдат максимално близо до отбора.

Изключително важният мач на България за достигане на финалната фаза на шампионата е утре (14 октомври) от 20:45 часа. Националите ни ще се изправят срещу победителя от плейофа между Белгия и Германия, който е тази вечер от 20:30 часа отново в София.

България успя да спечели предварителната си група след победи над Германия, Чехия и Холандия и очаква решителния 1/4-финал срещу момчетата на Витал Хейнен.