• Жълт картон за Джеферсон, който спира обещаваща атака на домакините.

• Далечен удар на Рик Джонатан, топката минава встрани от вратата.

85'
  • Рик Джонатан заменя Кайо Видал за Лудогорец.

72'
  • Оливие Вердон бележи във вратата на Макенджиев, но попадението не е зачетено заради засада. След центриране на Текпетей от корнер, Недялков стреля към вратата, Квадво Дуа докосна топката, която срещна гредата, а след това се озова във Вердон, който нямаше проблеми да я прати в мрежата. При удара на Недялков обаче, се оказа че Дуа е бил зад отбранта на гостите. Ситуаицията бе дълго разглеждана с ВАР.

69'
  • Опасен шут на Пьотровски, след рикошет в крак на браниел, топката излиза в ъглов удар.

67'
  • Нов шанс за Лудогорец! Гонсалвеш намери Сон на десния фланг, той овладя и веднага комбинира с Текпетей, който стреля фронтално срещу вратата, но стражът на гостите отново бе на мястото си и спаси.

64'
  • Шанс за Лудогорец. Влезлите като резерви Пьотровски и Текпетей веднага сътвориха нещо интересно. Пьоровски изведе Текпетей отдясно, който стреля силно по диагонала, но Макендциев спаси.

61'
  • Пьотровски влиза на мястото на Педро Нареси.

59'
  • БЪрнард Текпетей заменя Спас Делев.

59'
  • Нов ъглов удар за домакините.

54'
  • Груба грешка в отбраната на Крумовград! Топката бе върната към Макенджиев, който буквално я "подари" на Кайо Видал. Атакуващият футболист на Лудогорец обаче взе решение да стреля с глава, но сгреши, отправяйки слаб удар.

52'
  • Ъглов удар за Лудогорец.

50'
  • Машедо заменя Калоян Пехливанов.

49'
  • Джеферсон заменя Али за Крумовград.

48'
  • Доминик Янков заменя Руан Секо в състава на Лудогорец.

46'
  • Начало на втората част.

45+4'
  • Край на първото полувреме.

45+4'
  • Удар на Кацаров след пас на Алекс Колев, който се пребори във въздуха с Антон Недялков, но главният рефер отсъжда фал в нападение.

45+3'

45+1'
  • Изстрел на Кайо Видал по диагонала, след рикошет топката излиза в пореден ъглов удар.

35'
  • Непряк свободен удар в полза на Крумовград, койт обаче не носи никаква опасност за Симон Слуга.

31'
  • Първоначално съдийската бригада на терен отсъди засада на Спас Делев, но след преглед на ситуацията с ВАР, ясно се видя, че футболистът на Лудогорец няма как да бъде в засада, тъй като топката към него се отклонява от бранител на Крумовград.

22'
  • Лудогоерц повежда с гол на Квадво Дуа! Кайо Видал центрира в наказателното поле, Кацаров игра с глава, а след това топката попадна в Спас Делев. Той видя свободния Квадво Дуа на два метра от голлинията и му подаде с глава, а нападателят без проблеми я вкара в мрежата.

16'
  • Цвентриране на Сон в наказателното поле, Сенхаджи чисти в ъглов удар.

15'
  • Далечен изстрел към вратата на Макенджиев, вратарят на Крумовград лови спокойно.

12'
  • Лудогорец има териориалнопредимство срещу състава на Крумовград, но все още не успява да създаде чисти положения пред Благой Макенджиев.

10'
  • Жълт картон за Калоян Пехливанов, който спира непозволено Кайо Видал.

4'
  • Страхотен пробив на Кайо Видал отляво, но при опита си да центрира, Раян Сенхаджи подложи крак и чисти в ъглов удар.