Отборите на Интер и Торино спретнаха зрелищен спектакъл, завършил 4:2 за "нерадзурите".

Getty Images
19 снимки

Головата фиеста стартира в добавеното време на първата част, когато Симоне Дзадза изведе гостите напред в резултата.

През втората част Уилфред Синго се свлече на земята след съприкосновение с противников футболист, но съдията подмина ситуацията. Малко по-късно реферът все пак реши да прегледа случая и отсъди дузпа за Торино. Точен от бялата точка бе Самир Ханданович.

Това обаче само ядоса Интер и две минути по-късно Алексис Санчес върна един гол за "нерадзурите". Последва светкавично изравнително попадение, дело на Ромелу Лукаку.

В 83-ата минута играчите на Интер изявиха претенции за дузпа и след нов преглед с ВАР Федерико Ла Пенна отсъди наказателен удар в тяхна полза, а Ромелу Лукаку бе безпощаден от бялата точка.

В последната минута на редовното време резултатът набъбна до 4:2 за Интер след страхотно подаване на Лукаку, намерило Лаутаро Мартинес, който подсигури победата на своя тим.

Така Интер постигна първа победа от края на октомври и вече има 15 точки в своя актив. Торино, от своя страна, продължава да крета на дъното с едва 5 пункта.