Съставът на Торино изпрати поредния разочароващ сезон в последните години. „Граната“ така и отново не успя да сътвори нищо специално, като отборът просто завърши в средата на таблицата. Точно липсата на амбиция е основен проблем според „тифозите“ на „торо“, като те неколкократно вече протестираха срещу собственика Урбано Кайро.
Феновете настояват за незабавна продажба на Торино и идването на нов човек, който най-малкото да направи тима редовен участник в европейските клубни турнири.
Поне към днешна дата обаче, не изглежда, че в ръководството на „биковете“ се предвижда смяна на властта, а все повече информации сочат, че настоящият наставник Роберто Даверса няма да запази поста си.
Според италианските медии, спортният директор Джанлука Петраки е набелязал бившия мениджър на Тотнъм Игор Тудор за потенциален нов треньор.
Това едва ли ще се хареса много на всички свързани с Торино, тъй като хърватинът има доста сериозно минало с кръвния враг Ювентус и едно евентуално негово назначение едва ли ще бъде прието добре.
Ситуацията засега на този етап остава неясна, като тепърва шефовете на Торино се очаква да осъществят контакт с Тудор, към когото има интерес от още 2 клуба от серия А.