Любопитен момент уловиха камерите по време на мача Португалия – Чехия (1:0) от четвъртфиналите на Евро 2012. След гола си, Кристиано Роналдо се доближи до една от тях и изпрати въздушна целувка на някого. На кого ли?

Според част от зрителите по устните на португалския национал се чете името на Меси. Дали обаче това не просто зрителна измама? Преценете сами!

Двамата са съперници по терените в Испания, а само преди няколко дни фенове се опитаха да дразнят Роналдо, като скандираха името на Меси. В яда си португалецът им отговори: "Знаете ли какво направи той през миналата година по същото време? Той беше на Копа Америка и го елиминираха на четвъртфиналите."

Звездата на Реал Мадрид отбеляза единствения гол в двубоя, който класира Португалия за полуфиналите, а на два пъти негови удари срещнаха гредите на чешкия вратар Петър Чех.

ВИЖТЕ ВИДЕО НА СИТУАЦИЯТА С ЦЕЛУВКАТА ТУК!