Елитният рефер Таско Тасков бе назначен от Съдийската комисия за главен рефер на дербито ЦСКА – Витоша Бистрица в ЮЗ „В“ група, което е в неделя от 14:15 ч. Мача можете да проследите в Gong.bg и по Дарик радио.

Любопитното е, че неотдавна негов наряд в мача на ЦСКА срещу Рилски спортист в Самоков бе отменен, тъй като броени часове по-рано той свири дербито Лудогорец – Литекс.

Миналата неделя пък Тасков бе изпратен да реферира двубой от още по-ниска група. Той бе главен съдия на мача от четвърта дивизия между Изтребител Иваняне и Локо Сф /0:13/. Тогава колоритният съдия свири края на мача 4:30 минути преди изтичането на редовните 90. По време на срещата той на няколко пъти флиртуваше с феновете на Локо Сф, а при спряна игра дори отигра с глава една топка.