Спортният директор на Берое Светослав Петров бе меко казано бесен от съдийството на Станислав Ставров по време на мача срещу ЦСКА-София (0:4) на стадион „Българска Армия“ от осмия кръг на Първа лига.

Основните претенции на Петров бяха относно дузпата, която Ставров свири за ЦСКА-София още в петата минута. Съдията прецени, че има достатъчно основания да посочи бялата точка за единоборството между Илия Миланов и Диого Виана.

„Какъв е смисълът от подобно съдийство? Какво печели ЦСКА от това“, запита риторично Петров след мача.

При ситуацията, в която съдията свири дузпа за Берое след това показа жълти картон на Илия Миланов, Иво Иванов и Кохей Като.

Той имаше претенции към още няколко отсъждания на Ставров в двубоя, като едно от тях бе в 69-та минута, когато Божидар Чорбаджийски върна топката към Георги Китанов и вратарят я улови, но съдията прецени, че няма основание да свири фаул в полза на Берое.