Левски успя да постигне втора победа в третата си контролна среща от подготвителния си период на лагера в Кипър.

"Сините" се изправиха срещу руския Уфа  и спечелиха двубоя с 1:0 с попадение на Краев през втората част.

През първата част буквално нямаше нищо интересно и пред двете врати. Двата тима отправиха по един не чак толкова опасен удар по посока двамата вратари.

През второто полувреме Левски започна по-активно и закономерно в 53-ата минута Нар подаде по въздуха към Амаду Сукуна, който свали топката за Божидар Краев. Младежкият национал стреля в долния ляв ъгъл и откри резултата за Левски, а това се оказа и победния гол за момчетата на Елин Топузаков. Малко по-късно Нар намери добре Аденижди, който не успя да удвои резултата.

В 67-ата минута Адениджи стреля добре, но вратарят на Уфа се справи. До края на мача Левски имаше предимство на терена, но не успя да реализира второ попадение, а атаките на руснаците не намериха целта.

Левски - Уфа 1:0

голмайстор: 1:0 Краев (53)

Стартовите състави на двата отбора:

Левски: Йоргачевич, Яблонски, А. Александров, Минев, С. Александров, Прохазка, Костадинов, Огнянов, Бурабия, Сукуна, Аниете

Уфа: Беленов, Аликин, Пуцко, Никитин, Живоглядов, Стоцкий, Карп, Пауревич, Засеев, Слай, Батютин

Следете двубоя минута по минута:

1` - Начало на мача

8` - Корнер в полза на Уфа. Центриране на първа греда, след което Костадинов бе фаулиран и "сините" парираха тази опасност.

13`- Дълъг пас към Антонио Аниете, който обаче нямаше нужната скорост, за да стигне подаването.

22` - Фаул срещу Аниете пред наказателното поле на руснаците. Бурабия центрира, но защитник на Уфа изби в корнер, който от своя страна не затрудни тима на Семак.

28` - Добра атака на Левски е провалена от Сукуна, който се спъна в топката и я изгуби

45` - Нарушение в страни от вратата на Левски. Топката беше центрирана, а след това Карп стреля, но над вратата на Йоргачевич.

45` - Край на първото полувреме

46` - Начало на второто полувреме

След почивката в игра се появиха Симон Сандберг, Димитър Пиргов, Франсис Нар, Адениджи и Божидар Краев.

47`- далечен удар на Божидар Краев излезе високо над вратата на Уфа. Напусналите терена са Яблонски, Бурабия, Сашо Александров, Антонио Аниете и Огнянов.

48`- Грешка в защитата на Левски, която е покрита от Йоргачевич, който спаси по отличен начин

53`- 1:0 за Левски! Нар подаде по въздуха към Амаду Сукуна, който свали топката за Божидар Краев. Младежкият национал стреля в долния ляв ъгъл и даде аванс за Левски.

56` - Левски пропусна чудесна възможност. Нар подаде находчиво по дясното крило към Адениджи, който умело се обърна и стреля, но ударът му не попадна в целта.

65` - Георги Костадинов и Александър Александров излизат от игра, а на техните места влизат Джереми Де Ноойер и Сърджан Лукин.

67` - Хубав пробив на Адениджи, който завърши със силен шут спасен от вратаря на Уфа.

68`- Йоргачевич е сменен от младия Николай Кръстев.

72` - Добра възможност за Левски. Дълъг пас на Де Нойер бе овладян от Сукуна, който върна назад към Прохазка. Словакът стреля силно, но на метър встрани от вратата на Уфа

73` - Корнер за Уфа. Руснаците пробваха късо разиграване, което бе проспано от "сините". Последва неточен удар в аут.

74`- Станислав Иванов и Ивайло Найденов влизат, в игра влезе и Сейди.

82` - Фаул в страни от наказателното поле на Левски. Последва коварно центриране, но и добра изява на Кръстев който изби в корнер.

83`- Шут на Стоцкий излиза в страни от вратата на Левски.

86` - Отличен пробив на Бабатунде Адениджи, който пое топката от центъра на терена. Нигериецът стреля, но вратарят изби в корнер.

88` - Спор между Иво Найденов и футболист на Уфа завършва с жълти картони и за двамата.

90` - Фаул по дясното крило в полза на Уфа. Последна опасно центриране, но играч на Левски изби в корнер. След него руснаците не успяха да поразят вратата на "сините".