Славия победи Балкан Ботевград с 1:0 в контрола, която се игра на изкустевения терен на комплекс „Стоян Коцев“

Единственото попадение падна в началото на мача, като негов автор бе Душан Лалатович.

След хубаво центриране отляво, близо двуметровият футболист засече топката с глава и я вкара във вратата на Балкан.

Проверката имаше за цел треньорското ръководство на Славия да види футболистите, които по-рядко получават шанс за изява в първия отбор, както и някой момчета, които са на проби, а също така и част от юношите на клуба.

Бившият футболист на Дунав Русе Бранимир Костадинов записа пълни 90 минути. Атакуващият халф тренира с отбора от две седмици, но все още не е взето решение дали да му бъде предложен договор.

Дербито между Славия и Левски е част от програмата на 24-ия кръг в Първа лига и ще се играе навръх Националния празник на България – 3 март. Двубоят е с начален час 17:30 и ще може да бъде следен с Gong.bg, DIEMA SPORTPLAY DIEMA XTRA и по Дарик радио.