Славия постигна втората си победа в контролните срещи по време на подготвителния лагер в Анталия.

"Белите" спечелиха с 2:0 срещу състава на Тобол Костанай (Казахстан).

Ивайло Димитров откри резултата преди почивката от дузпа. Халфът Стефан Велев оформи крайното 2:0 в 74-ата минута на двубоя. Това беше последната проверка за отбора от София в турския курорт, а в състава на Тобол игра бившият футболист на "белите" Фернандер Касаи.

Воденият от старши треньора Златомир Загорчич отбор се прибира в България на 2 февруари вечерта. На 3 и 4 февруари футболистите на "белите" ще получат почивка.

До началото на шампионата отборът ще се подготвя у дома. За 10 февруари е предвидена приятелска среща между Славия и Берое в Стара Загора.

Стартовия състав на Славия: Емануеле Джерия, Славчо Шоколаров, Стефан Велков, Андреа Христов, Абуд Омар, Емил Мартинов, Стефан Велев, Иван Минчев, Галин Иванов, Ивайло Димиотров, Наско Милев